Můj příběh


Poskytuji konzultace v oblasti osobního rozvoje přispívající k osobní a fyzické pohodě. 

Ráda zkoumám principy. Inspirují mě k tomu, být svobodným tvůrcem svého života a užívat si ho všemi smysly. Chci inspirovat i vás. Inspirace tvoří pohyb a pohyb tvoří život.  

Dnešní společnost je hodně zaměřená na budoucnost, minulost a řešení problémů pomocí hlavy a umělých technologií. Já tímto chci podpořit přítomnost a vnímání celým tělem. To nám umožní procítit propojení se Zdrojem,nadhled a vnímání, že vše s námi komunikuje a nejsme na to sami. Moje cesta 

Ve zkratce vleklé bronchitidy, alergie, atopický exém, problémy se štítnou žlázou. Farmaceutické ani přírodní prostředky nefungovaly. Změny se začaly dít, až když jsem místo reakčního přístupu začala hledat příčiny a starat se o prevenci. Začínala jsem chápat, co mi proud hojnosti skrze tělo říká. Jak funguje feng šuej těla. 

Studium i práci jsem dělala s plným nasazením ale stále jsem nebyla se sebou spokojena.Pochopila jsem, že v práci nepotřebuju jen hlavu, ale je třeba vnímat celé tělo, které se mnou neustále komunikuje. Zjistila jsem, že je pro mě důležité zapojovat stále všechny smysly. A od té doby měním svůj život.

Sedmileté odcházení nemohoucí babičky mě dovedlo k vděčnosti a hluboké víře, že všechno to má smysl a bez toho bych nebyla tím, kým jsem

Změnil se mi celý svět. Pochopila jsem, že nezáleží na tom, co přesně dělám, ale proč a zda to je ze srdce. Někdy nahoře, jindy dole, ale pořád s vědomím, že nic se neděje jen tak. Přestala jsem hodnotit, co je dobře a co je špatně. Pozoruji, ladím se na proud hojnosti, uvědomuji si sama sebe. Věnuji pozornost tomu, jak mě tento proud stále vyživuje a podporuje. Hraju si. Stále se učím a měním.  Zažila jsem sama na sobě, jak moje sociální percepce může změnit vnímání, náladu, aniž by se objektivní situace změnila. A naopak, že nezáleží na tom, co se děje zvenku, ale jak na to reaguji uvnitř.


Studium a zaměstnání

Vystudovala jsem VŠE v Praze, obor psychologie a sociologie v řízení firmy. Nejvíc mě zaujalo téma duševní hygieny a sebeřízení a dodnes s ním pracuji. 

Baví mě synergie při spolupráci s jednotlivci. Jsem totiž blíženec, projektor 6/2 (dle Human design), typ 9- adaptive peacemaker (dle Eneagramu) a elfí anděl (dle Benodis). 

Od roku 2001 tančím hlavně salsu. Pochopila jsem, že uzemňuje a zároveň uvolňuje a podporuje proudění energie,  svobodu, kreativitu, hravost a radost. 

 V roce 2012 jsem se dostala až ke studiu 3 leté tanečně-pohybové terapie v Akademii  Alternativa, kde mě nejvíce ovlivnili učitelé z Belgie (autentický pohyb) a Německa  (Labanova analýza pohybu a Bartenieff fundamentals). Jako závěrečnou práci jsem přeložila knížku Laban pro každého.

Tančila jsem pak  v projektu Volání velryby (neboli volání duše) tanečního divadla Bílá velryba úžasné choreografky Zuzanky Láskové. 

Přes 20 let jsem se ve finančním odvětví snažila o to, aby všechny strany procesu měly co nejjednodušší život i podporu (klienti i jednotlivá oddělení ve firmě). Snažila jsem se vždy  o to, aby bylo každému jasné, jaké místo a jakou důležitost a vliv má na celý proces.  A jak  můžeme profitovat všichni, pokud každý přijme odpovědnost a využije své dary naplno. 

Sama mám tuto zkušenost. Moje poskytování konzultací na téma osobního rozvoje je tedy dalším krokem ke sdílení mých zkušeností. Svůj sen s láskou proměňuji konečně ve skutečnost.