Nabídka

Reference

  • Lydka: S Líbou se známe už nějakou dobu, ale její dary jsem začala objevovat plně až teď a nestačím se divit, jak jsem nadšená. S Líbou řeším jakoukoli situaci, kdy si nevím rady s nějakou svou emocí, která se pak projeví i v nějakém nastavení těla. Nejčastěji se točíme kolem tématu hranic, osobního prostoru a vlastních potřeb. Zatím se mi pokaždé hodně ulevilo, přišla jsem na spoustu aha momentů, které mi pomáhají víc vnímat samu sebe a své potřeby. Terapie pomocí těla, jeho projevů a postupného uvolňování mi přijde výborná v tom, že nepotřebuji hodiny sedět a povídat si, ale jednoduše uvolním tělo, naladím se a vše ke mne přichází samo. Přístup Líby je navíc hodně citlivý, nijak netlačí, ale v pravou chvíli mě dokáže usměrnit, když pořád jede hlava a ne tělo :-). Díky Líbuš! 
  • Petra: Měla jsem možnost více než obvykle vnímat své tělo, nechat ho promluvit, poslouchat ho. Tělo dokáže být "poradním hlasem" při řešení situací, kdy nedokáže poradit hlava. Při sebeobjevujícím tanci jsem zažila klid mysli, kdy hlava nešrotovala, nepřemýšlela a vnímala lehkost bytí. Přišla jsem si na některé konkrétní věci, které ovlivňují mé chování a můj postoj k životu.Dostala jsem návod, jak si počínat, když mne něco trápí nebo se mi dějou věci, které nechci, abych si zkusila pomoci sama
  • Pavlína: Mezi nejzásadnější změny po energo coachingu patří třeba zvládání vzteku. Dřív mě přepadal vztek, který mě přišel neadekvátní k dané situaci, ale nedokázala jsem si pomoci. Nyní dokážu mnohem lépe vnímat své tělo a zachytávat i jemnější signály rozrušení a nepohody.Uvědomuji si mnohem dříve, kdy je něco v nepořádku a mám možnost s tím něco dělat, takže k výbuchu vzteku už téměř nedochází.