Proud hojnosti

01.03.2023

Proud hojnosti je živá energie, která se neustále proměňuje.Plyne ze Zdroje.

Tam, kde má prostor, tvoří. Tam, kde ho nemá, boří a dělá si prostor pro své božské proudění.

A i když to tak někdy nevypadá, s odstupem vždy pochopíme, že je to láska. Všechny nás propojuje v jeden celek.

Proud hojnosti plyne stále vším. Přírodou i námi, protože i my jsme její součástí. Vede nás k našemu autentickému já.

I když o tom mnohdy pochybujeme, je výhoda, že jsme každý jiný a máme své dary a svůj pohled na svět. Pokud si dovolíme být tím, kým jsme ve svém srdci, jako puzzle zapadneme na to správné místo. Někdy je to náročné, nemáme sílu, máme strach, někdy nás ovlivňují druzí tak, že sami na sebe zapomínáme....

Když se to ale povede,vnímáme hojnost, která k nám neustále plyne - naplňující práce, štěstí, radost, peníze, svoboda, láska, partnerství, propojení, napojení, smysl života, energie, prevence nemocí a všechny další kvality, které Vás můžou pod slovem hojnost napadnout.

Prospěch budeme mít nejen my, ale i všechny systémy, ve kterých fungujeme (rodina, práce, vztahy, stát, svět....). Pak budeme jako ostatní bytosti v přírodě - v souladu s přírodními a vesmírnými zákony a nebudeme překážet ani sobě, ani matce Zemi v tvorbě, budeme podporovat a budeme podporováni. :). Budeme v souladu se Zdrojem, a tedy se sebou. 

Chcete pochopit principy, které vám umožní být takovým tvůrcem života? Cítíte, že chcete takový svět, ale cítíte se sami? Nevíte, jak vnímat  a užívat si své plynutí v proudu hojnosti? 

Budu ráda průvodcem vaší vnitřní krajinou a self coachingem.